سنگ نگاره های ایران   Iran Petroglyphs  
     
 
 
     
     
     
 
 
     
 

Valid XHTML 1.0 Transitional
FireFox
Internet Explorer 7

 
     
     
  فروش کتاب. سنگ نگاره های ایران- زبان مشترک جهانی  
     
     
 

 

 

كتاب :

سنگ نگاره هاي ايـران- زبان مشترك جهاني Iran Petroglyphs ,Universal Common language

 کتاب مذکور، شامل گزارش هایی از سنگ نگاره های مکشوفه طی 11 سال از درون غارها و کوه های 24 استان ایران و تطبیق تعداد  زیادی از آنها با دیگر نقاط جهان است. شباهت های ظاهری و مضامین آنها بقدری به یکدیگر شبیه است، که گویی یک هنرمند طی هزاران سال همه ی آن آثار تاریخی هنری را در نقاط مختلف دنیا خلق کرده است!

   از دیگر شگفتی موجود در کتاب مذکور، تطبیق طرح روی خیلی از سفالینه ها، پلاک ها و پیکره های مفرغی پیش از تاریخ ایران، با سنگ نگاره های مکشوفه درون غارها و کوه های ایران است. از منظر سبک های هنری و پیام های آشکار و نهان به هم، بقدری نزدیک هستند که گویی اغلب طرح های روی سفالینه ها، پلاک، دست بافت ها و پیکره ها از نقوش سنگ نگاره های کهن درون غارها و کوه های ایران کپی برداری شده است!

چارچوب ظاهری این کتاب، در قالب طرحی نفیس و همگون با محتوا شکل گرفته است. تعداد صفحات آن 533 صفحه است که  230 صفحه ی آن رنگی گلاسه است. اندازه ی آن رحلی (A4) است و از جلد گالینگور و پوشش گلاسه تشکیل شده است.

محتوای این کتاب با بیش از 2000 تصویر شناسنامه دار، گزارش هایی از عمق تاریخ و هنر ایران است که اغلب از اسناد دست اول هستند و برای نخستین بار در ایران معرفی می شوند. این کتاب برای محققان عرصه های: جامعه شناسی، انسان شناسی، تبار شناسی، باستان شناسی، متخصصین رقص های آیینی و جادو نگاری، متخصصین خط و پژوهشگران عرصه های گوناگون خط از تصویری تا الفبایی (سیر تطورّ) ، متخصصین هنرهای نمایشی، سیر هنر کهن در ایران و جهان( پژوهش هنر)، اسطوره شناسی، متخصصین تاریخ، متخصصین گردشگری، زمین شناسان، زیست شناسان، متخصصین جغرافیای اقلیمی، گرافیست ها، نمادشناسان و...  و کسانی که به ایران عزیز عشق می ورزند بسیار جالب و کمک کننده است. لازم به ذکر است که هر عکس آن یک سند دست اول است كه براي نخستين بار معرفي مي شود.

قیمت کتاب :  120 هزارتومان .

جهت خرید کتاب: با شماره تلفن 09120217086 یا تلگرام نگارنده با شماره ذکر شده تماس بگیرید.

کتاب خریداری شده بدون دریافت هزینه پستی، به آدرس متقاضی ارسال خواهد شد.

آدرس محل سکونت، کدپستی، نام و نام خانوادگی دریافت کننده و شماره تماس هم اعلام نمایید.

شماره کارت :  7968-1267-9972- 6037    بانك ملي- محمد ناصری فرد


 

تهيه كتاب در اروپا

https://www.oparsbooks.com/node/21769      
 

 

 
     
     
  جستجو  
     
     
 
Loading
 
     
     
  فروش کتاب:  
     
     
 

سنگ نگاره هاي ايران

زبان مشترك جهاني 

 
     
     
  Iran Petroglyphs ,Universal Common language  
     
     
 
 
 
     
 
 
     
  سنگ نگاره های ایران Iran Petroglyphs - کليه حقوق اين وب سايت محفوظ می باشد